אנשים תמיד מדברים על - "תהיה", "תהפוך" להיות הגרסה הכי טובה שלך.
מהו ה"טוב ביותר" של מישהו?
רבים מהמבצעים הטובים ביותר בעולם בדרך כלל חסרי פשרות בכל הנוגע להגעה למיטבם, לטוב ביותר שלהם. למבצעים אלו יש מרכיב אחד, יציב, שממשיך להופיע - יש להם תחושה מאוד ברורה בנוגע לעקרונות שמנחים אותם. עקרונות אלו הם הבסיס של "להפוך" ו"להיות" הגרסה הטובה ביותר שלהם. והמדד המשמעותי ביותר של ה"טוב ביותר" הוא לא רק מדד הניצחון שלהם, אלא ההכרה העמוקה ביותר שהם נתנו כל מה שיש להם, ונשארו נאמנים לעקרונות המנחים שלהם (הפילוסופיה האישית שלהם).

האם יש לך פילוסופיה אישית?
אם כן, מהי?
כמעט בכל רחבי העולם, הטובים ביותר פועלים מתוך פילוסופיה אישית ברורה ומכוונת.
פילוסופיה אישית היא מילה/ביטוי/תצהיר המורכב מעקרונות המשפיעים על המחשבות שלך, המלים שלך והמעשים שלך.

לכולנו יש פילוסופיה אישית, היא לא יושבת מחוץ לך, היא יושבת אצלך, בפנים, מחכה לביטוי, לגילוי.
הפילוסופיה שלך משפיעה על המחשבות, העמדות וההתנהגויות שלך וממלאת תפקיד פעיל בחיי היומיום שלך. זה יכול להיות הכוח הבסיסי שמעצב את האופן בו אתה חווה את החיים. אתה רק צריך לחשוף את זה. הפילוסופיה שלך מתגלה על ידי הבחירות שאתה עושה והפעולות שאתה מבצע, היא מנחה כל החלטה שאתה מקבל.

גילוי הפילוסופיה האישית שלך הוא תהליך שלוקח עבודה רבה, אבל כולם מסוגלים לעשות אותו.

הכוח שיש בהכרת הפילוסופיה שלך נובע מהכרות שלך עם עצמך. כשברור לך מה חשוב לך ועל מה אתה עומד, אתה מצויד להתמודד עם החיים.
קיום הפילוסופיה האישית שלך הוא קריטי כאשר אתה נתקל בתקופות מאתגרות. כשהדברים לא הולכים כמו שצריך, הפילוסופיה שלך היא המנגנון שמחזיק אותך במסלול ומחבר אותך לאדם שאותו אתה יודע שאתה רוצה להיות.