לא. בעוד ש"פסיכולוגיית ספורט" הוא השם שניתן לתחום, המקור והמטרה של כל פסיכולוגיית הספורט מתוארים בצורה מדויקת יותר כ"פסיכולוגיה של הביצועים", או הפעולות המנטליות מאחורי כל ביצוע. הכלים המשמשים במפגשי פסיכולוגיה של הספורט חלים באופן טבעי על הופעה בכיתה, בחדר הישיבות, בחדר הניתוח ועל הבמה כפי שהם עושים על מגרש, זירה או מזרן. אני מספק כלים ומיומנויות כדי לבצע ביצועים טובים יותר כאנשים, לא רק כספורטאים.
כל מי שרוצה לעשות משהו טוב יותר. אנו מופיעים בכל תחומי חיינו. אנו מופיעים כספורטאים, כסטודנטים, כאנשי מקצוע, כקולגות וכחברים. פסיכולוגיית ספורט (או ליתר דיוק "פסיכולוגיית ביצועים") מספקת הבנה של מי אנחנו, מה אנחנו חושבים ומה אנחנו עושים כשאנחנו במיטבנו, ובונה מיומנויות המאפשרות לנו להביא את המיטב מעצמנו באופן עקבי יותר לכל דבר שאנחנו עושים.
המפגשים שלי מותאמים לכל אדם, ולכן המפגשים ישתנו בהתאם לנושאים שהלקוח מעלה ולרצונותיו. השאיפות שלי בפגישות אחד על אחד נשארות במידה רבה זהות: להבין את המטרות של הלקוח, ואת המכשולים שעומדים בדרך למטרות אלו. לאחר שהבנות אלו יתקיימו, אעבוד עם הפרט כדי להתייחס למכשולים הללו, לקבל או להסיר אותם, וליצור מסלול למיטוב הביצועים ולהשגת המטרה.
משך זמן פגישה אחת הינה 55 דק'.
בנוסף, אני מספק תמיכה ומעקב טלפוני במהלך השבוע באופן שוטף לפי צרכיי הלקוח.
גישת העבודה שלי הינה גישה קצרת-מועד.
העבודה הינה ממוקדת ומכוונת מטרה.
מספר הפגישות נעשה בהתאם לצרכי הלקוח, לרצונותיו ולאבחון שלי.
פגישות אחד על אחד שלי מתאימות ליחידים בכל הגילאים.
הלקוחות הנוכחיים שלי נעים בכל טווחי הגילאים, החל מספורטאים צעירים בשנות בית הספר המוקדמות שלהם ועד לספורטאים לקראת פרישה.
הפגישות מתקיימות בקליניקה בתל אביב או בעמק חפר.
בנוסף, ישנה אפשרות לפגישות אונליין (יעילות העבודה אינה נפגעת).